Danışmanlık Hizmetleri

ANALİZ TÜRLERİ

1DOĞUM HARİTASI ANALİZİ: Danışanın ilk randevusunda doğum haritasını detaylı bir şekilde analiz edilir. Harita sahibinin mevcut yaşam potansiyelleri, yetenekleri, zaafları, zorluklarla başa çıkabilmesi için geliştirmesi gereken yönleri, hayattan daha fazla keyif alması için yapması gerekenler gibi yaşam boyu kendisine yön gösterecek ana temalar kendisine aktarılır.

(* REKTİFİKASYON: Eğer doğum saatiniz kesin olarak belli değilse doğum saati belirlemek için özel bir çalışma yapmam gerekir. Hayatınızdaki önemli olayların tarihleri referans alınarak yükselen burcunuzu ve en doğru doğum saatini bulmak için yapılan bu detaylı çalışma ek bir ücret gerektir.)

2. Yıllık / Aylık / Dönemsel Analiz Çalışması: Önceden doğum haritası analizi almış danışanlar için Yıllık, 6 Aylık, 3 Aylık veya belli bir süreci kapsayan dönemsel etkilerin detaylı incelenme analizidir. Bu görüşmenin içeriği sizin öncelikli sorularınız ve talebiniz doğrultusunda da belirlenebilir.

3. Kariyer Planlama Analiz Çalışması: Doğum haritanızdaki meslek eğilimlerine, para kazanma yeteneklerine, kariyer çekilimlerine, her yönden iş ve kariyer konularına odaklanarak yapılan özel astrolojik analizdir.

4. Şirket Danışmanlık hizmeti: Şirketinizin kuruluş zamanı, önemli değişikliklerin tarihleri temel alınarak ve önünüzdeki sürece odaklanarak yapılan özel astrolojik analiz danışmanlıktır. (Şirket çalışanları ile ilgili danışmanlık hizmeti ücretlendirmesi için ayrıca bilgi talep ediniz)

5. Seçimsel Astroloji: Herhangi bir başlangıç, bir konu veya önemli bulduğunuz ‘sadece bir’ olay için uygun zaman seçim analizidir. (Electional Astrology: Şirket kurma, girişimde bulunma, işe başlama, önemli görüşmeler, kontrat imzalama, ev alma, nişan/nikâh/düğün tarihi belirleme, seyahat, taşınma, ülke değişikliği, ameliyat vb benzeri gibi değişik konular için ilgili astrolojik öğelerin sizin kişisel haritanızla en uyumlu olduğu doğru zamanın seçimi)

6. İlişki Uyum Analizi (sinastri): İki farklı harita arasındaki astrolojik olarak uyumlu ve uyumsuz etkilerin analizi çalışmasıdır. (Arkadaş, eş, sevgili, iş ortağı gibi iki kişinin haritası arasındaki uyumlu ve uyumsuz etkilerin incelendiği bu hizmeti almadan önce kendi doğum haritanızın incelenmiş olması gerekmektedir.

7. Özel istek Analiz Çalışması: : Önceden doğum haritası analizi almış danışanlar için herhangi bir talepleri doğrultusunda özel olarak hazırlanabilecek analizlerdir. Bu görüşmenin içeriği danışanın talebi doğrultusunda kişiye özel çalışılır. (Astrocartography, Locality, Horary, Midpoints, Fixed Stars etc)

  •  Her hizmet için ayrı bir çalışma gerekli olduğundan, tek seans randevusunda yukarıdaki danışmanlık hizmetlerinden birini seçmenizi öneririm.
  •  İki ayrı danışmanlık hizmeti birleşik seans olarak yapılabilir.
  • Danışmanlık hizmeti ücreti sizin talebiniz doğrultusunda belirleneceği için e-posta ile bilgi alabilirsiniz.
  • Size iletilen başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra randevu tarihi belirlenir.
  • İnternet üzerinden verilmekte olduğum danışmanlık hizmetinde, ücret ödendikten sonra danışanla önceden belirlenen randevu tarihinde online görüşme yapılır.
  • Talebiniz doğrultusunda ses kayıt yapılır.
  • Gizlilik Anlaşması taahhütü ile danışmanlık vermekteyim.

     *Gizlilik Anlaşması (Confidentiality Agreement): Başvuru formunuzdaki tüm bilgiler benim tarafımdan gizli bir şekilde korunacaktır, hiç kimse ile hiçbir koşulda paylaşım söz konusu olamaz. İsteğiniz üzerine yapabileceğiniz ses kaydı size cd ile teslim edildikten sonra bendeki kayıt silinecektir. Arzu ederseniz gerçek isim veya soyadınızı kullanmayabilir, takma bir isimle yazabilirsiniz. Astrolojik Analiziniz için önemli olan doğum bilgilerinizin ve yaşantınızla ilgili belirttiğiniz temaların gerçek olmasıdır.

Danışmanlık hizmetimle ilgili bilgi almak için e-posta gönderebilirsiniz.

e-posta

BETÜL ALAKIR
ISAR CAP Danışman Astrolog,
ISAR Danışmanlık İlkeleri ve Etik Farkındalık Eğitmeni,
Öğretim Görevlisi, İngilizce Öğretmeni