Beşiktaş Dergisi Yazılarım

ASTROLOJİK PORTRELER

Astrolojiye olan tutkum ile çocukluğumdan gelen Beşiktaş aşkım bir araya gelince takımımızın teknik direktör ve futbolcularının astrolojik doğum haritalarını inceliyordum. 2015 yılında dönemin Beşiktaş Dergisi’nin o dönemki genel yayın yönetmeni ile yine o dönem A futbol takımımızın teknik direktörümüz Slaven Biliç’in astrolojik doğum haritası analizini Beşiktaş Dergisi’nde yayınlamaya karar verdik Daha sonra okuyucuların ilgisi üzerinde her ay dergide bir sporcumuzun astrolojik analizini yapmak üzere anlaştık. İlk astrolojik portre analizlerimize o dönemdeki futbol takımı teknik direktörümüz Slaven Biliç ve basketbol koçumuz Ufuk Sarıca ile başladık. Ondan sonra her ay bir futbolcumuzun doğum haritasını genel olarak inceleyerek astrolojik portrelerini yazmaya devam ettim.

2016 yılı Beşiktaş Jimnastik Kulubü, futbol branşında A takımda büyük başarıların yaşanmaya başladığı zamandı. 2017 yılında Pepe, Adriano Correia, Mario Gomez, Ricardo Quaresma, Gary Medel, Anderson Talisca, Alvaro Negredo gibi büyük futbolcuların transferleri ve ardından Şampiyonlar ligindeki başarılı sonuçlar tüm taraftarların unutamadığı bir dönemdi.

Aşağıda o yıllarda futbol takımımızda başarıyla top koşturan bir çok futbolcumuz ve görev alan teknik direktörlerimizin astrolojik doğum harita analizleriyle ilgili Beşiktaş dergisinden yayınlanan yazılarımı okuyabilirsiniz. Tabiki bu analizler sadece doğum tarih ve yer bilgilerine göre ele alınan, kişisel haklara saygı çerçevesinde genel olarak yapılan yorumlardır. Keyifli okumalar 🙂

Not: Tüm yazılarım ilgili tarihlerde basılan Beşiktaş Dergisi arşivinde yer almaktadır. Dergilerin orjinallerini pdf formatında Beşiktaş Jimnastik Kulubü web sayfasında, BJK Dergi başlığı altında online okuyabilirsiniz.

Kaldırılmasını istediğiniz yazılar için e-posta gönderebilirsiniz.

BETÜL ALAKIR
ISAR CAP Danışman Astrolog,
ISAR Danışmanlık İlkeleri ve Etik Farkındalık Eğitmeni,
Öğretim Görevlisi, İngilizce Öğretmeni

Bu sitede yer alan yazılarımın tüm hakları saklıdır. İçerik izinsiz kullanılamaz.

Copyright © 2009-2024 Betül Alakır